سرتیتر آخرین خبرها

فیلسوف کیست

فیلسوف کیست


انصارالله:سازمان ملل درمذاکرات ژنو نقش منفی ایفا کرد

عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در صنعا، از عملکرد سازمان ملل در جانبداری از موضع عربستان سعودی در گفتگوهای ژنو انتقاد کرد.
محمد البخیتی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المیادین، گفت: پایگاه اللبنات عربستان که هدف حمله نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفت، بزرگترین اردوگاه آموزشی تروریست ها بود.
البخیتی افزود: افراد مقیم ریاض حاضر به پذیرفتن آتش بس نیستند، در حالی که توقف درگیری ها در شرایط کنونی به نفع جنبش انصارالله نیست.
وی خاطر نشان کرد: آنچه در ژنو رخ داد نشانه منفی بودن نقش سازمان ملل است. ما از همدستی سازمان ملل با محاصره یمن شگفت زده هستیم. مشخص نیست سازمان ملل چه روندی را برای حل بحران یمن پیگیری می کند. بسیاری از کشتی های حامی کمک های غذایی به علت اقدام عربستان در محاصره یمن نمی توانند به سواحل این کشور برسند.
البخیتی گفت: عامل اصلی شکست گفتگوها در ژنو آن بود که عربستان با همدستی سازمان ملل تلاش کرد تا از اعلام آتش بس انسانی سوء استفاده کند تا امتیازات سیاسی بگیرد. در صورتی که کمیته های مردمی از شهرهای عقب نشینی کنند، ارتش یمن خلاء این نیروها را پر خواهد کرد.
محمد البخیتی افزود: ما برای گفتگو و اعلام آتش بس آمادگی داریم. رویکرد اسماعیل ولد الشیخ احمد فرستاده ویژه سازمان ملل در گفتگوهای ژنو ممکن است به نتیجه نرسد و شاید روند دیگری برای حل بحران مطرح شود.

حمزه الحوثی: نتیجه رایزنی ها با توجه به مانع تراشی عربستان طبیعی بود

رئیس هیات گروه های سیاسی یمن در کنفرانس ژنو نتیجه رایزنی ها در ژنو را با توجه به مانع تراشی عربستان سعودی، طبیعی دانست.
به گزارش شبکه تلویزیونی المنار، حمزه الحوثی در مصاحبه با این شبکه تاکید کرد نتیجه رایزنی ها با توجه به مانع تراشی عربستان سعودی، طبیعی بود.


فیلسوف کیست


عضو کمیته انقلابی یمن: آل سعود القاعده را تشکیل داده است

عضو کمیته انقلابی یمن تاکید کرد آل سعود القاعده را تشکیل داده است و از آن حمایت مالی می کند.
صادق ابو شوارب در مصاحبه با شبکه تلویزیونی المسیره گفت آل سعود زمانی که به جنگ با ملت یمن روی آوردند اشتباه راهبردی مرتکب شدند. ما با وحشی گری و کشتن مردم مخالفیم. ما برای ساختن یمن بهتر، تلاش می کنیم. ما با فاسدان و سارقان و وحشی هایی که مردم را با چاقو می کشند، مخالفیم. ما یمنی ها قبل از اسلام با این شیوه مخالف بوده ایم و قوانینی برای جنگ ها وضع کرده ایم.
وی افزود همه جهان شیوه و رفتار گروههای القاعده و داعش را رد می کنند. القاعده یک گروه تروریستی است. آل سعود اعلام می کند که با القاعده مبارزه می کند و این در حالی است که آن ها القاعده را تشکیل داده اند و از القاعده حمایت مالی می کنند. القاعده شاخه نظامی حزب الاصلاح است. القاعده شاخه نظامی گروه اخوان المسلمین است.

احتمال تشدید تدابیرامنیتی درقدس درپی حمله یک فلسطینی به نظامی صهیونیست

خبرنگار الجزیره از احتمال تشدید تدابیر امنیتی در قدس در پی حمله یک جوان فلسطینی به یک نظامی صهیونیست در منطقه باب العمود در بخش قدیمی قدس اشغالی خبر داد.
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، یک جوان فلسطینی در پی تیراندازی نظامیان اشغالگر اسرائیلی به وی در منطقه باب العمود در بخش قدیمی قدس اشغالی زخمی شد. تیراندازی بعد از آن صورت گرفت که این جوان فلسطینی یک نظامی اسرائیلی را با ضربه های چاقو زخمی کرد. منابع پلیس اشغالگر گفتند نظامی که با چاقو مورد حمله قرار گرفته توانسته است به جوان فلسطینی تیراندازی کند. نیروهای اشغالگر پس از این حادثه تجهیزاتی به منطقه منتقل کردند و آن را بستند.
ولید العمری رئیس دفتر الجزیره در گزارشی از قدس اشغالی، گفت نیروهای پلیس و نظامی اشغالگر که در اینجا مستقر شده اند در مدت چند ثانیه در چارچوب عملیات آماده باش در شهر قدس، خود را به محل حادثه رساندند. معمولا نیروهای نظامی اسرائیل در منطقه باب العمود حضور دارند. براساس اطلاعات به دست آمده، یک جوان بیست و یک ساله فلسطینی از منطقه الخلیل با چاقو به یکی از نظامیان گارد مرزی اسرائیل در این منطقه حمله و او را از ناحیه گردن زخمی کرد. این نظامی اسرائیلی نیز توانست با شلیک گلوله، جوان فلسطینی را به شدت زخمی کند. به گفته منابع پزشکی، نظامی اسرائیلی نیز به شدت زخمی شده است. در هفته های گذشته، این چهارمین حادثه در نوع خود علیه نیروهای اشغالگر به شمار می رود که در قدس و خارج از قدس رخ داده است. پلیس اسرائیل می گوید در عملیات استقرار خود تجدید نظر خواهد کرد و توصیه های جدیدی به مقامات سیاسی تصمیم گیرنده در اسرائیل ارائه خواهد کرد تا آن ها را مدنظر قرار دهند و تدابیر شدیدتری در این مرحله اتخاذ کنند. نیروهای اسرائیلی که وارد این منطقه شدند به سرعت و به طور کامل این منطقه مهم را بستند. اوضاع متشنج است و نیروهای زیادی در این منطقه مستقر شده اند و به نظر می رسد در روزهای آینده نیروهای اشغالگر تدابیر بیشتری به ویژه در قدس و ورودی های آن اتخاذ کنند.
برچسب ها : ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ , سخنان بزرگان ، سخن بزرگان ، سخنان فلاسفه ، فلاسفه ایران ، فیلسوفان دنیا ، فلاسفه ایرانی ، فیلسوف شرق ، بزرگترین فیلسوف جهان اسلام ،  گفته های بزرگان , سخنانحکیمانه , سخنان حکیمانه کوتاه , جملات کوتاه حکیمانه , جملات زیبا بزرگان , سخنان بزرکان , زیبا ترین سخنان , جملات حکیمانه , دانلود سخنان حکیمانه , جملات زیبا , بهترین سخن , جملات حکیمانه زیبا , جملات ناب , جملات زیبای حکیمانه , سخنان بزرگان درباره مادر , بهترین جملات بزرگان , سخنان زیبا و حکیمانه , سخنان حکیمانه و زیبا , سخن های حکیمانه , جملات بزرگان در مورد مادر , کلمات حکیمانه , حکیمانه , گفته های زیبانظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher